Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /home/klient.dhosting.pl/kamilwitkow/radoscbycia.com/public_html/wp-content/themes/Divi/includes/builder/functions.php on line 2807
Matkowanie samej sobie – cykl warsztatów dla kobiet | Radość bycia

Każda z nas ma coś do urodzenia w swoim życiu. Coś do stworzenia. Coś ważnego do zrozumienia i zintegrowania. Coś do uzdrowienia dla siebie i innych. Coś do zrealizowania. To „coś” potrzebuje naszej uwagi, żeby zostać dostrzeżone. Miłości i zaufania, żeby mogło się urzeczywistnić.

O czym to jest….

Podczas warsztatów „Matkowanie samej sobie”  będziemy szukały ścieżek do pogłębiania kontaktu z tym co pragnie się urodzić w naszym życiu. Karmienia tego co jest źródłem sił, zasobów i dobrostanu, który jest od zawsze, choć czasem umyka nam z pola widzenia. Oswajania tego co nas blokuje w tym procesie i spowalnia, zwykle z jakiś ważnych przyczyn.

Metody pracy warsztatowej….
Poród odbywa się przez ciało, będziemy dużo w ciele poprzez medytację, jogę Kundalini i focusing.  Zachodnia psychologia połączona ze wschodnią tradycją jogi, daje w moim poczuciu bezkresne spektrum możliwości odblokowywania procesów, które utknęły w martwym punkcie lub po prostu pragną popłynąć w naszym życiu bardziej wartkim nurtem. Jestem arteterapeutką, podczas warsztatów sięgam po twórczość plastyczną, która pomaga nadać formę temu co przemyka się między słowami.

Kilka słów o jodze Kundalini….
Joga jest liczącą kilka tysięcy lat procedurą łączenia tego co rozdzielone. Ciała z umysłem, umysłu z duszą, duszy z tym co jeszcze większe. Praktyka jogi bardzo przyspiesza proces transformacji psychiki, podnosi energię na tyle byśmy były w stanie przejść przez zmianę, pogłębia wgląd. Do praktyki jogi Kundalini nie potrzeba jakieś szczególnej sprawności ciała. To czego nie da się zrobić poprzez wchodzenie w różne pozycje, zrobicie poprzez oddech, koncentrowanie uwagi, ułożenia palców dłoni, podążanie za dźwiękiem.

To co ma się urodzić tworzy się samo, trzeba mu tylko pozwolić dojrzeć w sprzyjających warunkach…

Terminy:

22.04/ 20.05/24.06/ 23.09/ 18.11/ 9.12.2017/ 13.01/17.02/10.03.2018 w godzinach 10.00 – 16.00.

Trenerka:

Agnieszka Czapczyńska, kontakt tel: 606 406 555, mail: agnieszka@radoscbycia.com

Koszt udziału : każda uczestniczka płaci 120 zł za spotkanie. Rekomendowany udział w całości cyklu.