Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /home/klient.dhosting.pl/kamilwitkow/radoscbycia.com/public_html/wp-content/themes/Divi/includes/builder/functions.php on line 2807
O nas | Radość bycia
Agnieszka Czapczyńska

Agnieszka Czapczyńska

W 2016 założyłam Ośrodek Rozwoju Osobistego i Psychoterapii „Radość Bycia”.  Jestem psycholożką, psychoterapeutką i superwizorką w zakresie przeciwdziałania przemocy w rodzinie Instytutu Psychologii Zdrowia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego i Ogólnopolskiego Pogotowia dla Ofiar przemocy w Rodzinie „Niebieska Linia”. Od 1993 roku zajmuję się terapią indywidualną, terapią grupową, warsztatami rozwojowymi dla kobiet, prowadzeniem superwizji i szkoleniami w zakresie przeciwdziałania przemocy w rodzinie. Jestem z wykształcenia psycholożką, ukończyłam Wydział Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego.
W terapii łączę kilka nurtów: psychologię procesu, arteterapię, focusing, EMDR, brainspotting oraz jogę.
Więcej…

Anna Kot Mosakowska

Anna Kot Mosakowska

Współpracuję z Ośrodkiem Radość Bycia od 2016 roku. Jestem psychoterapeutką w nurcie psychologii zorientowanej na proces, a także coachem oraz trenerką pracy z grupą. Moje profesjonalne przygotowanie wypływa nie tylko z nauki, ale przede wszystkim z własnego rozwoju oraz doświadczeń życiowych, które staram się transformować oraz nadawać im wymiar głębokiego zrozumienia dla siebie i innych. Praca terapeutki jest nie tylko doświadczeniem zawodowym, ale także moją ścieżką serca i obszarem rozwoju duchowego. Ważne są dla mnie takie wartości jak autentyczność, otwartość, empatia, troska, autonomia i twórczość. .
Więcej…

Paulina Szeromska

Paulina Szeromska

Jestem w punkcie w którym czuję się dobrze, jak w ciepłym, nagrzanym ogniem domu. Jakbym wreszcie dotarła na miejsce. Z tego miejsca patrzę na świat i ludzi. Z tego miejsca czerpię zrozumienie i akceptację, które są kluczowe w moim życiu zawodowym.

Więcej…

 

 

Anna Kurinia

Anna Kurinia

Psychoterapeutka, prowadzę psychoterapię poprzez rozmowę, pracę z ciałem, oddechem i ekspresją ruchową. Korzystam również z form arteterapii – rysunek, praca z symbolami. To co wydarzy się na sesji – czy będzie więcej rozmowy czy pojawi się przestrzeń do ruchu czy pracy z oddechem, rysunkiem – jest indywidualne i zależy od klientki/klienta, sygnalizowanych potrzeb i preferencji oraz przebiegu danego procesu terapeutycznego.
Więcej…

 

 

Piotr Antoniak

Piotr Antoniak

Od przeszło 20 lat jestem psychologiem pracującym w kontakcie bezpośrednim. Moje doświadczenie zawodowe skupia się wokół osób, które przeżyły w swoim życiu zdarzenia traumatyczne.  Wielokrotnie byłem świadkiem jak życie bez dokuczliwych skutków traumy jest możliwe. Dbam o swój rozwój poznając metody służące skutecznej pracy z traumą. Obecnie wykorzystuję podejścia zorientowane na ciało oraz układ nerwowy. Stąd płynie większość dokuczliwych objawów, z którymi nie może uporać się osoba po traumie. Więcej…

 

 

 

 

Kaja Kozłowska

Kaja Kozłowska

Kaja Kozłowska to doświadczony coach PCC czerpiący zarówno ze swoich doświadczeń zawodowych jak i zainteresowań związanych z psychologią procesu, Porozumieniem bez Przemocy i coachingiem systemowym. Pracuje z kobietami poszukującymi równowagi, dążącymi do spełnienia w życiu zawodowym lub osobistym. Wierzy, że mają one ma wystarczające możliwości do osiągnięcia sukcesu, o którym marzą i to przekonanie pozwala jej na pełną mobilizację w procesie wspierania zmian i rozwoju. Więcej…

 

Alicja Długołęcka

Alicja Długołęcka

Alicja Długołęcka, dr nauk humanistycznych, edukatorka psychoseksualna, psychoterapeutka w nurcie humanistycznym, psychoterapeutka par EFT (terapia skoncentrowana na emocjach). Specjalizuje się w pracy w obszarze szeroko pojętej seksualności, i cielesności problemów egzystencjalnych i tożsamościowych, relacji w związkach.