Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /home/klient.dhosting.pl/kamilwitkow/radoscbycia.com/public_html/wp-content/themes/Divi/includes/builder/functions.php on line 2807
Anna Kurinia | Radość bycia
Anna Kurinia

Anna Kurinia

Anna Kurinia – psychoterapeutka, prowadzę psychoterapię poprzez rozmowę, pracę z ciałem, oddechem i ekspresją ruchową. Korzystam również z form arteterapii – rysunek, praca z symbolami. To co wydarzy się na sesji – czy będzie więcej rozmowy czy pojawi się przestrzeń do ruchu czy pracy z oddechem, rysunkiem – jest indywidualne i zależy od klientki/klienta, sygnalizowanych potrzeb i preferencji oraz przebiegu danego procesu terapeutycznego.

Ukończyłam 4-letnie podyplomowe szkolenie z psychoterapii tańcem i ruchem, prowadzone przez brytyjskich nauczycieli w Polsce (w 2011r.). Aktualnie jestem w trakcie 4-letniego szkolenia z psychoterapii w nurcie psychodynamicznym, szkolenie to jest akredytowane przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne. Jestem magistrem nauk społecznych.

Od ponad 8 lat pracuję jako psychoterapeutka, prowadzę psychoterapię indywidualną i grupową. Pracuję/pracowałam m.in. z osobami z doświadczeniem stanów lękowych, depresji, stresu, zaburzeń emocjonalnych,  zaburzeń odżywiania, schizofrenii, stanów psychotycznych, osobami starszymi, dorosłymi osobami z autyzmem, oraz osobami, które nie doświadczają kryzysów zdrowia psychicznego natomiast czują, że ich życie mogłoby być pełniejsze i chcą nad tym popracować.

Pracuję pod superwizją, przestrzegam etycznych standardów pracy psychoterapeutycznej. Jestem członkinią zawodowego stowarzyszenia psychoterapeutów DMP w Polsce – Polskiego Stowarzyszenia Psychoterapii Tańcem i Ruchem.

Jeśli doświadczasz  trudności życiowych nad którymi potrzebujesz/chcesz popracować albo po prostu chcesz czuć się bardziej spełniona/spełniony w życiu, zapraszam – tel. 505 438 648, anna.kurinia@gmail.com.