Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /home/klient.dhosting.pl/kamilwitkow/radoscbycia.com/public_html/wp-content/themes/Divi/includes/builder/functions.php on line 2807
Paulina Szeromska | Radość bycia
Paulina Szeromska

Paulina Szeromska

Jestem w punkcie w którym czuję się dobrze, jak w ciepłym, nagrzanym ogniem domu. Jakbym wreszcie dotarła na miejsce. Z tego miejsca patrzę na świat i ludzi. Z tego miejsca czerpię zrozumienie i akceptację, które są kluczowe w moim życiu zawodowym. 

SPECJALIZACJA

Prowadzę terapię indywidualną, par oraz warsztaty rozwojowe. Specjalizuję się w pracy z osobami w trudnych sytuacjach i życiowych kryzysach, doświadczających lęków, stanów depresyjnych, znajdujących się w momentach przełomowych: rozwód, zmiana pracy, kryzys związany z wiekiem i etapami rozwojowymi.

Mam także duże doświadczenie w pracy z młodzieżą. Pomagam w trudnościach związanych z wchodzeniem w dorosłość: budowanie swojej tożsamości, szukanie indywidualnej ścieżki zawodowej, odkrywanie potrzeb w obszarze emocjonalnym, wzmacnianie poczucia wartości i pewności siebie.

Wspieram rodziców w trudnościach rodzicielskich, pomagam w badaniu źródeł kłopotów na jakie natrafiają w tym obszarze oraz towarzyszę im w odkrywaniu nowych sposobów na satysfakcjonujące odnalezienie się w swojej roli. Bliska jest mi idea rodzicielstwa opartego na Empatii.

Bardzo lubię pracować z parami.

Szczególną uwagą w całej mojej pracy darzę temat: krytyka wewnętrznego, wstydu i poczucia winy.

WYKSZTAŁCENIE

Mam uprawnienia nadane przez Polskie Towarzystwo Psychologii Procesu do prowadzenia terapii indywidualnej, par oraz pracy z grupami. Brałam udział w wielu szkoleniach: m.in szkolenie dla mediatorów rodzinnych, szkolenie dla edukatorów seksualnych “Spunk” oraz metody pracy z traumą: Brainspotting.

PRYWATNIE

Jestem entuzjastką życia i relacji. A ostatnio polubiłam prowadzenie samochodu. Mam bliską łączność z przyrodą, która daje mi energię i spokoju. Jestem w wieloletnim szczęśliwym związku. Mam dwójkę dzieci.

Kocham podróże i ruch oraz bezruch i obserwację siebie. Pomiędzy nimi jest moje miejsce.