Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /home/klient.dhosting.pl/kamilwitkow/radoscbycia.com/public_html/wp-content/themes/Divi/includes/builder/functions.php on line 2807
Ośrodek | Radość bycia

Ośrodek Rozwoju Osobistego i Psychoterapii „Radość bycia” działa od lutego 2016. Jest to przestrzeń w której prowadzą praktykę psychologiczną i coachingową ekspertki/ci różnych nurtów. To co nas łączy to wspólne rozumienie człowieka jako istoty wielowymiarowej, która dla osiągnięcia dobrostanu potrzebuje kontaktu zarówno ze swoim umysłem jak i ciałem. Wszyscy prowadzimy niezależne praktyki własne, które podlegają indywidualnej odpowiedzialności każdej z osób.  

 „Radość bycia” to kameralny ośrodek w pięknej, starej kamienicy na warszawskim Powiślu. Ze względu na fakt, że na klatce schodowej przecinają się ścieżki zarówno mieszkańców kamienicy, pracowników innych firm, jak i naszych klientów/ek prosimy o zachowanie uważności na różne potrzeby. Mieszkańcy i my potrzebujemy czuć się bezpiecznie w przestrzeni wspólnej. W czasie pandemii Covid 19, prosimy o używanie maseczek na klatce schodowej oraz w windzie.

Prosimy o punktualne przybywanie na sesje, maksymalnie 5 minut przed spotkaniem. W ośrodku można skorzystać z poczekalni, jednak dbając o państwa bezpieczeństwo pandemiczne ograniczamy ilość przebywających w niej osób do minimum.

 Jak do nas dotrzeć?

„Radość bycia” mieści się w Warszawie przy ulicy Aleja 3 Maja 7 m. 26, 2 minuty drogi od Dworca Powiśle (zejście dolne), naprzeciwko Arkad pod Mostem Poniatowskiego. Wygodny dojazd: PKP Dworzec Powiśle, autobus 167 (przystanek „Powiśle”), autobusy 11, 117, 158 (przystanek „Most Poniatowskiego”), tramwaje 7, 9, 22, 24, 25 (przystanek „Most Poniatowskiego”) , metro: stacja Centrum Nauki Kopernik. Wokół ośrodka są dostępne płatne płatne miejsca do parkowania samochodów.

 

Serdecznie zapraszamy,

Zespół Radości Bycia