Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /home/klient.dhosting.pl/kamilwitkow/radoscbycia.com/public_html/wp-content/themes/Divi/includes/builder/functions.php on line 2807
Anna Kot-Mosakowska | Radość bycia
Anna Kot-Mosakowska

Anna Kot-Mosakowska

Współpracuję z Ośrodkiem Radość Bycia od 2016 roku. Jestem psychoterapeutką w nurcie psychologii zorientowanej na proces, a także coachem oraz trenerką pracy z grupą. Moje profesjonalne przygotowanie wypływa nie tylko z nauki, ale przede wszystkim z własnego rozwoju oraz doświadczeń życiowych, które staram się transformować oraz nadawać im wymiar głębokiego zrozumienia dla siebie i innych. Praca terapeutki jest moim spełnieniem zawodowym, a także moją ścieżką serca i obszarem rozwoju duchowego. Ważne są dla mnie takie wartości jak autentyczność, otwartość, empatia, troska, autonomia i twórczość.

Specjalizuję się w terapii dorosłych oraz młodych dorosłych. Pracuję z parami, małżeństwami, przyjaciółmi, współpracownikami.

Pomagam parom, które doświadczają konfliktu, trudnych uczuć, kryzysu w związku, zazdrości, zdrady, choroby, chcą podjąć różne decyzje dotyczące rozstania, powrotu, posiadania dzieci itp.

Pomagam osobom z niską samooceną, silnym krytykiem wewnętrznym, borykającym się z poczuciem winy, osobom nie radzącym sobie ze złością, lękiem, niepewnością, silnym stresem, a także osobom doświadczającym stanów nerwicowych, depresyjnych, zaburzeń snu, zaburzeń nastroju, będącym w kryzysie życiowym.

Pracuję także jako life coach oraz coach kariery, pomagając określać i osiągać własne cele życiowe i zawodowe. Zapraszam osoby skupione na swojej pracy, które pragną pomóc sobie w trudnościach związanych z karierą, zarabianiem, zmianą pracy, rozpoznaniem swojego potencjału. Wspieram ludzi na drodze rozwoju osobistego pragnących odnaleźć swoją życiową ścieżkę, talenty, zrealizować marzenia oraz poznać samych siebie.

Pracuję różnymi metodami:  nie tylko poprzez rozmowę, ale także pracę z ciałem, ruchem, z symptomami chorobowymi. Bardzo lubię pracę ze snami, uwzględniam w swojej pracy sytuacje związane ze środowiskiem klienta/ki, to co się dzieje w świecie, to co się dzieje w grupach społecznych.

Współpracowałam z Fundacją Feminoteka, w której udzielałam pomocy psychologicznej kobietom doświadczającym przemocy fizycznej, emocjonalnej, seksualnej oraz ekonomicznej.

 

Wykształcenie i doświadczenie

Szkolenie metodą psychologii zorientowanej na proces – od 2006 roku. W 2011 otrzymałam rekomendacje do prowadzenia terapii i pracy z grupami pod stałą superwizją dyplomowanego nauczyciela PTPP.
Jestem absolwentką Akademii Medycznej w Warszawie, wydziału farmacji.

Od 2007 roku jestem certyfikowanym coachem International Coaching Community.

Ukończyłam roczną Szkołę Treningu Grupowego oraz  trening interpersonalny.

Szkoliłam się w Focusingu organizowanym przez British Focusing Association.

Ukończyłam szkolenie oraz praktyki obejmujące pracę z osobami w stanach śpiączki oraz apalicznych i  ich rodzinami. Odbyłam wielomiesięczny staż pracy z ludźmi z diagnozami psychiatrycznymi.

 

Prywatnie

Jestem mężatką, mam dwoje dzieci, syna i córkę oraz dwa koty. Dostrzegam piękno i magię w ludziach, naturze, zwierzętach oraz w zwyczajnej codzienności. Szczególnie kocham drzewa i lasy.

anna.kot.mosakowska@gmail.com

tel. 601 222 605