Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /home/klient.dhosting.pl/kamilwitkow/radoscbycia.com/public_html/wp-content/themes/Divi/includes/builder/functions.php on line 2807
Kaja Kozłowska | Radość bycia
Kaja Kozłowska

Kaja Kozłowska

Współpracuję z Ośrodkiem Radość Bycia od 2016 roku. Jestem profesjonalnym coachem, certyfikowanym przez międzynarodowe stowarzyszenie International Coach Federation oraz posiadam certyfikację w podejściu Zen Coachingu.

Coachingiem zajmuję się od 2009 roku. Najczęściej pracuję z kobietami poszukującymi równowagi, dążącymi do spełnienia w życiu zawodowym lub osobistym. Wierzę, że moje klientki mają wystarczające możliwości do osiągnięcia sukcesu, o którym marzą i to przekonanie pozwala mi na pełną mobilizację w procesie wspierania zmian i rozwoju.

W pracy czerpię zarówno z moich doświadczeń zawodowych jak i zainteresowań związanych z psychologią procesu, Porozumieniem bez Przemocy i coachingiem systemowym. Praca w roli coacha, czyli osoby towarzyszącej i wspierającej w procesie zmian, jest moją pasją i wielkim źródłem satysfakcji. Często mówię, że to mój przywilej i zaszczyt.

Moja praca koncentruje się na rozwoju osobistym lub rozwoju umiejętności. Wspieram i towarzyszę Klientowi w życiowych, zawodowych, związkowych lub rodzicielskich transformacjach. Czyli w zmianie – zarówno tej której wyczekujemy, jak np. rozwinięcie nowego projektu, zrobienie kolejnego kroku na ścieżce kariery, zawarcie związku. Jak i w tej, przed którą się wzbraniamy – zakończenie trudnej relacji, odejście z firmy, opuszczenie nierokującego przedsięwzięcia. Proces coachingowy tworzy cykl sesji, trwających 1,5 godziny.  Pracujemy w rozmowie, w ćwiczeniach, analizie sytuacji, tworzeniu metafor, budowaniu planów działania.

Pracuję także jako konsultant oraz mentor, dla osób które rozpoczynają swoją karierę w zawodzie coacha i potrzebują wsparcia w zakresie marketingu, personal brandingu oraz promocji swojej praktyki zawodowej.

Od 2009 roku współprowadzę firmę szkolącą oraz wspierającą rozwój umiejętności coachingowych „Centrum Life Coaching Polska”. Jestem wykładowcą w warszawskiej wyższej uczelni Collegium Civitas – prowadzę zajęcia w ramach Studiów Podyplomowych „Life Coaching Start Up”ACSTH, a także jestem kierownikiem studiów podyplomowych „Porozumienie bez Przemocy”, „Mediator wg NVC Marszalla Rosenberga” oraz „Train the trainer PbP” . Jestem współautorką książki „Life coaching w nurcie serca”. A od niedawna współtworzę portal „Kobiety i moc”.

Moje wykształcenie w zakresie coachingu obejmuje  certyfikat Professional Certified Coach (2017) oraz certyfikację w podejściu Zen Coach (2011). Ukończyłam szkołę coachingu Coach U ‘Core Essentials Fast Track Program’ i posiadam certyfikat CoachU Graduate (2009). Jestem absolentką programów szkoleniowych: Systemic Coaching Constellations, John Whittington, UK; Intuitive Coach®, Joanna Flanagan; “Facilitation systemic transformation” Sarah Peyton USA;

Zapraszam do korzystania z coachingu. Pierwsze spotkanie ze mną to bezpłatna konsultacja, trwająca 60 min – jej celem jest ustalenie zasad współpracy i zaplanowanie procesu coachingowego.

Pracuję również on line.

mail: coach@kajakozlowska.pl