Archiwum

 

Moja namiętność – warsztaty pisarskie

 Każda z nas nosi w sobie jakąś historię, która domaga się opowiedzenia. Podczas warsztatów spróbujemy wspólnie poszukać tego, co dla nas ważne w świecie opowieści. Porozmawiamy tym, jak odkryć w sobie twórczy potencjał i zacząć pisać, czy w tej pracy potrzebne jest natchnienie czy raczej żelazna dyscyplina, jak przetrwać pojawiające się kryzysy i pokonać wewnętrznego krytyka.

czytaj dalej

Warsztat pracy z głosem: Pieśni wiosny

W programie warsztatu
– ćwiczenia oddechowe, głosowe, asłuchowe, poprzedzone delikatną rozgrzewką fizyczną
– śpiew a’capella jednogłosowy i wielogłosowy, „.
– nauka tradycyjnych pieśni związanych z czasem wiosny, pochodzących z Polski i innych obszarów północnosłowiańskich – Ukrainy, Rosji, Białorusi
– poszukiwanie swojego, indywidualnego głosu oraz wspólnego głosu z grupą
– dobra zabawa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

czytaj dalej

Joga i psychoterapia – warsztaty dla kobiet poszukujących wewnętrznego połączenia.”

 Czasem latami brakuje nam czegoś ważnego. Poczucia bezpieczeństwa. Spełnienia w miłości. Dania sobie prawa do bycia cenną. Ujawnienia swojej kreatywności. Spełnienie jest przede wszystkim w nas samych. Możemy je odnaleźć.  Odbudowując głębokie i obdarzone empatią czucie własnego ciała. Stwarzając wewnętrzny system przekonań, który pozwoli czerpać z życia to, czego najbardziej potrzebujemy. Zapraszam do udziału w czterech warsztatach dedykowanych odbudowie poczucia bezpieczeństwa, siły i wiary w swoje zasoby.  Zapraszam do podróży w stronę odzyskiwania w sercu miejsca dla samej siebie. W stronę łączenia w sobie tego, co wydaje się podzielone.

czytaj dalej

II-ga edycja warsztatów: Odzyskiwanie Ciała

Nasze kobiece ciała, poddane kulturowej presji i różnym formom nadużyć, odbierane są często jako źródło dyskomfortu. Stają się „kłopotem”, są w wielu aspektach niechciane przez nas, traktowane jako brzydkie, mało wartościowe. Przestajemy je słuchać. Podczas spotkań  będziemy uczyły się odbudowywania komunikacji z własnym ciałem. Przyjmowania jego obecności w każdym momencie naszego życia. Szanowania jego mądrości. Podążania uwagą i wsłuchiwania w sygnały jakie do nas wysyła.

czytaj dalej